Klient, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od otrzymania towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres: info@mousehouse.pl

Zwracany towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym opakowaniu, w pełni kompletny, z niesuniętymi oryginalnymi metkami i oznaczeniami producenta, nieuszkodzony, niezabrudzony oraz nie będzie nosił śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia.

Klient przed odesłaniem towaru powinien mailowo poinformować sprzedającego o chęci zwrotu pisząc na adres: info@mousehouse.pl

Wraz ze zwracanym Towarem należy przesłać:

- oryginały lub kopię dokumentów zakupu

wypełniony formularz zwrotu    pobierz formularzZwracany Towar powinien być wysłany do paczkomatu WAW37N ul. Żeromskiego 27 01-882 Warszawa lub za pośrednictwem kuriera na adres:

Komfiszu, ul. Osmańczyka 12 lok. 305, 01-494 Warszawa z dopiskiem ‘ZWROT’.Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób zapewniający nieuszkodzenie przesyłki w trakcie transportu.Koszt odesłania towaru do sklepu, w sytuacji odstąpienia od umowy, ponosi kupujący.

Więcej informacji nt. zwrotów znajdziesz w naszym regulaminie.